Hakkımızda

GRAMALTIN A.Ş. 2009 yılında kurulmuştur. T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığı’na bağlı Borsa İstanbul ve T.C. Darphane’si ve bankalar tarafından kabul edilen Gram Altın (0.5 g, 1 g, 2.5 g, 5 g, 10 g, 20 g, 50 g, 100 g, ağırlıkta ) ve

Gram Gümüş (0.5 g, 1 g, 2.5 g, 5 g, 10 g, 20 g, 50 g, 100 g, ağırlıkta) Gram Platin ve Gram Palladium olmak üzere ürünlerini Türkiye’de ilk üreten ve kuyumculuk sektörü literatürüne yeni bir ürün gamı olarak kazandıran firma olmanın

gururuyla toptan ve perakende olmak üzere, faaliyetini sürdürmektedir. İstenildiğinde altın ya da paket üzerine isim, logo, resim veya imza gibi figürler işleyerek kişilere, kurumlara ve organizasyonlara da özel olarak sunulabilmektedir.

Bu tür özel tasarımlar, kurumlar tarafından çalışanlarına prim, tedarikçilerine hediye ve promosyon amaçlı verilmesiyle ön plana çıkmaktadır. GRAMALTIN markası, perakende satış ve ürün bayilik ağını genişleterek büyümektedir.


Misyon

Kaliteye daima bir gelenek ve minimum zorunluluk olarak algılayıp, yenilikçi ve rekabetçi yanımızla, kıymetli metal üretimi ile ülkemizde ve dünya pazarında lokomotif olmayı sürdürmektedir.

Vizyon

Değerli olanı daha değerli kılmaktır.

HAKKIMIZDA